banner153
banner230
banner203

Engellilerimizin yanındayız

Engeliler Koordinasyon Merkezi'nde düzenlenen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programına katılan Başkan Evcilmen, 'Hepimiz birer potansiyel engelli adayıyız' dedi.

Muratpaşa Belediyesi'nce Engelliler Koordinasyon Merkezi'nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği düzenlendi. Altı Nokta Körler Derneği, Sakatlar Derneği, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Antalya ޞubesi üyeleri, dernek temsilcileri ve ailelerinin katıldığı program yoğun ilgi gördü. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP İl Başkanı Devrim Kök, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan, CHP Kepez İlçe Başkanı Halil Bahar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çevre esnafı da programda engellileri yalnız bırakmadı.

Dost eli uzatalım
MuratpaşaBelediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 'Hepimiz birer potansiyel engelli adayıyız. Birçok programa katılıyorum. Ama beni en çok duygulandıran, en çok etkileyen engelli çocuklarımızın kazandıkları becerileri bizlere ve ailelerine sundukları bu tür etkinliklerdir. Bu hafta Engelliler Haftası. Yarının ne getireceğini kimse bilemez. Unutulmaması gereken bir konu var ki, gelişmiş ülkelerin gelişmişlik kriterleri arasında engellilerine verdiği önem ilk sıralarda gelmektedir. Engellilerimize iş ve eğitim olanağı sağlayarak toplumun birer parçası olduklarını tümüyle gördüğümüz zaman, engelliler günü diye bir güne de gerek kalmayacaktır. Tüm engellilerimize dost elimizi uzatmalıyız. Muratpaşa Belediyesi olarak bunun bilincindeyiz ve tüm engellilerimizin her zaman yanındayız ' dedi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a