banner153
banner230
banner203

Eski kiracı dehşet saçtı

Silahla saldırdı
Müftüler Caddesi'nde hediyelik eşya dükkanı işleten Mehmet ޞükrü K. (34), bir süre önce iş yeri sahibi tarafından dükkandan çıkarıldı. Mehmet ޞükrü K, bunun üzerine Antalya'nın turistik yöresi Kundu'da yeni bir dükkan kiraladı. Eski iş yerindeki depoda bulunan eşyaları almak üzere Alanya'ya gelen Mehmet ޞükrü K, tahliye ettiği dükkanın, bitişikteki iş yeri sahibi tarafından kiralandığını öğrenince, bu iş yerine silahlı saldırıda bulundu.

Tabanca tutukluk yaptı
Tabancayla iş yerine ateş eden Mehmet ޞükrü K'nın silahı, ilk ateşten sonra tutukluk yaptı. Silahın tutukluk yaptığını fark eden iş yeri sahibi Fuat Çubuk (40) ve çalışanları, Mehmet ޞükrü K'nın üzerine atladı. Mehmet ޞükrü K. ise üzerinde taşıdığı bıçağı Fuat Çubuk'a 4 kez sapladı. Bu sırada olay yerine gelen polisler, Mehmet ޞükrü K'yı etkisiz hale getirdi.

Saldırgan polis tarafından gözaltına alındı. Karın, kasık ve sol kolundan yaralı olan Çubuk ise, Alanya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Fuat Çubuk'un durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a