banner244

Etkili iletişim eğitimi aldılar

Akdeniz Belediyeler Birliği 'Etkili İletişim' konulu bir seminer düzenledi. ASAT toplantı salonunda düzenlenen seminere, Antalya, Isparta, Burdur ve Muğla belediyelerinde çalışan halkla ilişkiler personeli katıldı.

Güçlü kurumsal yapı
Seminerin açılış konuşmasını yapan Konyaaltı Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Muhittin Böcek, etkin bir kurumsal yapılanmanın etkili bir iletişimle mümkün olabileceğini vurguladı. Başkan Böcek, 'Yerel idareler olarak kentlerimizi, beldelerimizi imar ve inşa etmenin yanında, toplumun değişen ve gelişen ihtiyaçlarının yönetim ilkeleriyle karşılanmasına yönelik stratejiler geliştirilme ve güçlü bir kurumsal yapı oluşturulması temel hedeflerimizdir' dedi.

Eğitim bugün sona eriyor
Değişim stratejilerinin odağında, çağın gelişim süreçlerini izleyen ve algılayan bilgili insan olduğunu belirten Başkan Böcek, 'Belediyeler olarak insan kaynaklarını çağın bilgileri ile donatır, bu bilgileri kullanma ortamını yaratabilirsek, etkin bir kurumsal yapılanma ile hizmetlerde verimliliği arttıracağımız gibi uygar kentleri inşa etme yolunda daha güçlü adımlar atma olanağına sahip oluruz' diye konuştu. İki gün devam edecek olan seminerde Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ertuğrul Yaman, etkili iletişim ve insan ilişkileri, beden dili, etkili konuşma ve hitabet, etkili sunum teknikleri ile ilgili konularda bilgi verecek.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a