banner153
banner230
banner203

Hastane hasta kabul etmedi
Bu nasıl zihniyet
Alanya'da Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Ergenekon tutuklusu ve CHP Zonguldak Milletvekili adayı Prof.Dr. Mehmet Haberal'ın gözaltına alınışının ikinci yıldönümü nedeniyle Acil Servis dışında hasta kabul etmedi

Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof.Dr. Mehmet Haberal'ın 13 Nisan 2009 tarihinde Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınmasının ikinci yıldönümü nedeniyle Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Servis dışında hasta kabul etmedi. Hastane yönetimi, CHP'nin Zonguldak'tan milletvekili adayı gösterdiği Mehmet Haberal'a destek için hastane girişine, rektörün fotoğrafının yer aldığı 'Koltuğa güç almak için değil güç katmak için oturacaksın' yazılı pankart astı.

Facebook'ta yazı
Hastane yönetimi konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, doktorların ve idari yönetimin gün boyu toplantıda olacağı belirtildi. Ayrıca Hastanenin Müdürü Yrd. Doç. Dr. Cevahir Haberal, Mehmet Haberal için sosyal paylaşım sitesi Facebook'a 'İki yıldır sabrettik. Ha gayret iki ay kaldı. O eğilmedi, bükülmedi, yenilmedi, dönmedi. Sıra biz de. Tüm Türkiye görsün kim olduğumuzu' diye yazdı.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a