banner244

Hayatını apolete borçlu

Antalya'da bir sigara dağıtım firmasına ait kurye otomobilini kullanan özel güvenlik görevlisine ateş eden soyguncunun tabancasından çıkan kurşun, güvenlik görevlisinin üniformasının apoletine takıldı

Kurşun apolete takıldı
Bir sigara dağıtım firmasında çalışan özel güvenlik görevlisi Emre Kaluç (28), şirketten aldığı 6 bin lirayı bankaya yatırmaya giderken Etiler Mahallesi, 835 Sokak'ta motosikletli 2 kişi tarafından durduruldu. Motosikletin arkasında oturan kimliği belirlenemeyen zanlı, otomobili kullanan özel güvenlik görevlisine tabancayla bir el ateş etti. Otomobilin camını kıran kurşun özel güvenlik görevlisinin üniformasındaki apolete takıldı.

Kayıplara karıştılar
Bu sırada özel güvenlik görevlisi, içinde 6 bin lira bulunan çantayı zanlıya verdi. Parayı alan motosikletli zanlılar kayıplara karıştı. Olay yeri inceleme ekipleri, apolete takılı kalan kurşun ve otomobil üzerinde incelemelerde bulundu. Özel güvenlik görevlisi Kaluç ise ifadesi alınmak üzere Asayiş ޞube Müdürlüğü, Gasp Büro Amirliği'ne götürüldü. Polis ekipleri kaçan 2 gasp zanlısını yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a