banner244

Hep aynı nakarat

ANSİAD Başkanı Ergin Civan, Antalya'daki sorunların çözümü için, 'Bizler sorunların çözümünün bir aktörüyüz. Hizmet ve projelerimiz bu yıl da devam edecektir. Antalya'nın trafik sorunu vardır. Batı Çevre Yolu tamamlanmalıdır' dedi

Demiryolu projesi
ANSİAD Başkanı Ergin Civan, 'Antalya'ya baktığımızda şehir içinde trafik sorunu vardır. Çevre yollarının tamamlanması gerekmektedir. Turizm potansiyelini 12 aya yaymak zorundayız. Alternatif turizmin geliştirilmesi gerekmektedir. Demir yolu konusu da çok önemli. Valimizin bu konuda çok ciddi çalışmaları vardır. Umuyoruz önümüzdeki yollarda Antalya özlediği tren yoluna kavuşur'dedi.

ANSİAD olarak Kepez bölgesinde birçok ilköğretim okulunun ana sınıflarını biz yaptık. Geçtiğimiz yıl eski sanayinin içerisinde bulunan Çıraklık okulunun konferans salonunun biz yaptırdık. Sorunların çözülmesi gerekmektedir. Bizler Antalya'da ki sorunların çözümünün bir aktörüyüz. Hizmet ve projelerimiz bu yıl da devam edecektir' diye konuştu.

ANSİAD'ın çalışmaları
Civan, ANSİAD'ın 21 yıllık sanayi ve iş adamları derneği olduğuna dikkat çekerek, 'Antalya'nın çeşitli sektörlerinden, önde gelen iş adamlarından üyelerimiz vardır. ANSİAD olarak misyonumuz üyelerimizin vizyonunu geliştirmek birçok eğitim ve sosyal proje ile Antalya ve ülkemize faydalı olabilmektir. Düzenli olarak üyelerimize yılda iki kez eğitim veriyoruz. Amacımız üyelerimizin kendilerini geliştirmelerine fırsat sağlamaktır. İş adamlarının yoğun olan tempoları vardır. Rekabet ortamı her gün daha da zorlaşmaktadır. Bizim için eğitim gelişen şartları algılayabilmek ve iş hayatında başarılı olabilmektir' dedi. Eğitim kurumlarıyla Akdeniz Üniversitesiyle yapmış olduğumuz girişimcilik haftası vardır' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a