banner244

HETEX kapılarını açıyor

Antalya Fuarcılık ve İşletmecilik Aޞ (ANFAޞ) tarafından düzenlenen, Türkiye'nin tek sağlık fuarı ANFAޞ HETEX Fuarı 3 Mart'ta açılacak

ANFAޞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Yardımcısı Adnan Vücudi Özen, Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, Özel Hastaneler ve Sağlık Merkezleri İşletmecileri Derneği (OHSAD) Antalya Temsilcisi Ferhat Kayan ile Masaj ve Doğal Terapiler Derneği Başkanı Nihat Ayçeman, Dedeman Oteli'nde basın toplantısı düzenledi. ANFAޞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, bu fuarla Türk sağlık ve medikal turizmini ve gelişmelerini tanıtmak, Türk firmalarının yurtdışında yeni pazarları tanımasını, yeni müşteriler bulmalarını ve işbirlikleri sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Üniversite de katılıyor
Sağlık Turizmi Fuarı'na yurtiçinden 5 bin, yurtdışından da 600 civarında sağlık turizmi temsilcisi firma, doktor ve sigorta şirketleri, klinik sahiplerinin de katılacağını anlatan Çalık, ''Sağlık turizminde ikili iş görüşmeleri ile sektör büyük kazanç sağlayacaktır. İkili görüşmelerde 82 firmanın 1800 civarında iş görüşmesi yapması bekleniyor'' dedi.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, yaptığı yazılı açıklamada, hastane olarak HETEX fuarına katılacaklarını belirterek, hastane yöneticilerinin, 3-5 Mart tarihleri arasındaki fuarda ziyaretçilere çalışmalar hakkında bilgi vereceğini kaydetti.

İnsan hayatındaki en önemli etkenin sağlık olduğunu vurgulayan Başhekim Erdoğan, bu nedenle verilen sağlık hizmetinin kaliteli ve güvenli olması gerektiğinin altını çizdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a