banner153
banner230
banner203

Hoca ABD'de

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, bir dizi temaslarda bulunmak üzere ABD'ye gitti. Akaydın, Newyork Üniversitesi ve Dallas Kent Konseyi'nde konuşma yapacak

22 Mart'ta Newyork Belediye Başkanı Michael Bloomberg ile görüşecek olan Başkan Akaydın, aynı gün Newyork Üniversitesi Poly Campus'te öğrencilere 'Türkiye ve Demokrasi' konulu İngilizce konferans verecek. Akaydın, ABD'deki Türk basın mensupları ile de Newyork'ta bir araya gelecek.23 Mart'ta Austin Belediye Başkanı Lee Leffingwell ile bir araya gelecek olan Akaydın, Austin'de alternatif enerji teknolojileri üzerine inceleme gezisinde bulunacak. Akaydın, 24 Mart'ta Austin şehir meclisi toplantısına katılacak.

25 Mart'ta Dallas'a geçecek olan Başkan Mustafa Akaydın, genelde dış politika hakkında seçkin isimlerin konuşma yaptığı Dallas Kent Konseyi'nde (Dallas World Affairs Council) İngilizce bir konuşma gerçekleştirecek. Akaydın, temasları kapsamında Amerikalı turistlerin Antalya'ya gelmelerini sağlayacak girişimlerde bulunacak ve turizm acenteleri yetkilileri ile görüşmeler yapacak. Akaydın, ABD'li yatırımcılarla da bir araya gelecek.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a