banner153
banner192
banner203

Hotel Design Show tanıtıldı

Antalya Expo Center’da düzenlenen toplantıda 29. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda kurulacak 10 odada 10 farklı iç mimari grubun tasarımlarını sergileyeceği Hotel Design Show 2018’in tanıtımı yapıldı. Bu yılretro temasıyla sergilenecek etkinlik için otel yöneticileri ve yatırımcılarına çağrı yapıldı. Toplantıya ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Duran, Antalya İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı İlknur  Selçuk Köker, Antalya İçmimarlar Odası Başkanı İlker Biner, Akdeniz Turistik Otelciler Birliği Başkan Yardımcısı Selçuk Akıltopu, Talya Ajans Başkanı Müzeyyen Taşçı,  Yönetim Kurulu Üyesi İçmimar Buket Şanlılar Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi İçmimar Serkan Eşmeli katıldı.

Her şey Antalya için

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, yaptığı konuşmada, “Antalya’nın ekonomisini canlandıracak etkinlikleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Biz buraya gönlümüzü verdik. Burası Antalya’nın fuarı, burası Türkiye’nin fuarıdır.  ANFAŞ Antalya’nın dünyaya açılan kapısıdır. Biz burayı hep birlikte el ele geliştireceğiz. Her şey Antalya için” dedi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, “Hotel Design Show heyecanı 2018’de de devam edecek. Otel yatırımcısı, turizm işletmecisi, mimarlar, İçmimarlar ve müteahhitler ve çok sayıda sektör profesyonelinin yoğun ilgi gösterdiği Hotel Design Show’un bu yıl 3’üncü kez organize ediyoruz.  Bu etkinlik HotelEquipment’ın en çok ilgi çeken etkinliğiydi. Bu sene de Hotel Design Show sektörün modasına yön verecektir” dedi. Talya Ajans Başkanı Müzeyyen Taşçı, otel tasarımlarının, konaklama sayısının artışını etkilediğini ifade etti.

10 farklı iç mimar

ANFAŞ, TMMOB İçmimarlar Odası ve Talya Ajans tarafından organize edilen Hotel Design Show’da; fuar alanı içerisinde bin metrekarelik alanda, 10 otel odası, karşılama bankosu(resepsiyon) ve lobiden oluşan özel alan kurulacak. TMMOB İçmimarlar Odası’na üye 10 farklı iç mimari grup tarafından projelendirilen 10 farklı otel odası, uygulamaya sponsor olacak tedarikçiler ile işbirliği içerisinde tamamlanarak HotelEquipment Fuarı ile birlikte açılacak. Fuar bitimine kadar devam eden bu etkinlik yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan turizm yatırımcısı ile işletmecilerinin en çok ziyaret edeceği bölüm olacak. Her sene farklı bir temayla kapılarını açan Hotel Design Show, bu yıl da otellerin konseptini belirlemeye devam edecek. Organizasyonun detayları için bir araya gelen etkinlik komitesi;  bu yıl ki Hotel Design Show’un tasarım temasını “Retro” olarak belirledi. Bu yıl 29.HotelEquipment; gıda sektörünün önde gelen organizasyonu 25.FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Fuar kapılarını 17-20 Ocak 2018’de açacak.

Umut ÖZEN


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20