banner244

İMO 56 yaşında

Teşekkür ve onur ödülü
Beldibi Akka Antedon Hotel'de 500'e yakın inşaat mühendisinin aileleriyle katıldıkları kutlamada meslekte 25, 40 ve 50'nci yılını dolduran üyelerine teşekkür ve onur belgeleri verildi. Törende konuşan İMO Antalya ޞubesi Başkanı Cem Oğuz, yaşanan sürecin, kamu yararı ve toplumsal çıkarların dışlandığı, denetimsizlik için hukukun üstünlüğünün hiçe sayıldığı, hemen hemen her alanda belli kesimlerin çıkarları için düzenlemelerin yapıldığı bir süreç olduğunu söyledi.

Mesleğe sahip çıkılmalı
Cem Oğuz, şöyle devam etti: ''Mesleki birikimlerimizi artırmak, mesleğimize, ülkemize ve geleceğimize sahip çıkma sürecine dönüştürmek için hala meslek odalarına, yönetici ve üyelerine çok iş düşmektedir. Ülkemizde meslek odalarının toplumsal muhalefette kapladıkları alanın, eleştirel bakabilme yönlerinin Türkiye'nin geleceği için hayati bir önem taşıdığının ve sahiplenilmesi gerektiğinin farkındayız. İMO, gelenekten geleceğe yürüyüşün simgesidir. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine bu nedenle büyük önem veriyoruz.''

Başkan Oğuz'un konuşmasının ardından meslekte 25 yılını doldurmuş, Cengiz Aktaş, Erdoğan Söyleyici, H. Nafiz Ağarlı, Hakan Yiğitoğlu, Hasan Fehmi Tanrıkulu, Havva Kılıç, Hülya Kargı, Leyla ޞani, Mustafa Çakmak, Nazmi Özdemir, Safinaz Kuzucu ve Seval Gül'e teşekkür, meslekte 40 yılını doldurmuş Ayhan Güneş, Halil Yılmaz, Hasan Hüseyin Yıldız, İsmail Hakkı Akbaş, M. Varol Yayla, Özgül Oral, Sami Atılgan ve Yalçın Yılmaz'a da onur belgeleri verildi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a