banner244

İNSANA DOKUNUŞ OLMAZSA OLMAZ

Kepez Belediye Başkanlığı’na 3’üncü kez seçilen Hakan Tütüncü, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Akdeniz Manşet ve Gazete Bir yöneticilerini makamında kabul etti. Akdeniz Manşet İmtiyaz Sahibi Derya Çiçek, Tüzel Kişi Temsilcisi Murat Çiçek, Genel Koordinatör Şifa Çiçek, Genel Yayın Yönetmeni Serpil Çiçek, köşe yazarı Yunus Erdoğan ile Gazete Bir yöneticilerinin yeraldığı ziyarette seçim sürecini değerlendiren Başkan Tütüncü, vatandaşların takdiri ile bir kez daha seçildiği için mutlu olduklarını ve sorumluluklarının da bir kat daha arttığını söyledi.

Belediyecilik anlayışı değişti

 “Milletimizin bize tevdi ettiği sorumluluğun bilinci içerisinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şevk, heyecan ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyen Tütüncü, günümüzde değişen belediyecilik anlayışına değindi. Son yıllarda klasik belediyeciliğin insan odaklı sosyal belediyecilikle yer değiştirdiğini vurgulayan Tütüncü, “Hizmet ve yatırımlar biz belediye başkanlarının kente ve tarihe karşı sorumluluğu. Bunlar elbette yerine getirilecek ve değeri de yıllar sonra daha net bir şekilde anlaşılacaktır” dedi.

Gönül belediyeciliği zamanı

Hizmet ve yatırımlar gerçekleştirilirken vatandaşa birebir temasın da ihmal edilmemesi gerektiğini kaydeden Başkan Tütüncü şöyle devam etti: “Yatırımları yapacağız, rutin hizmetlerimizi yerine getireceğiz ancak bunları yaparken insanımıza da dokunacağız. Onların sevinçlerinde, hüzünlerinde, mutlu anlarında hep yanlarında olacağız. Biz bugüne kadar hep ‘gönüllere talibiz’ dedik. İşte gönüllere girmenin, orada yer edinmenin mutlak gereği de bu birebir temaslar. Zaman artık gönül belediyeciliği zamanı.”Yunus ERDOĞAN


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a