banner241
banner237
banner203

‘İYİ bir gelecek vicdan borcudur’

Seçim gezilerine Antalya’da devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayı Hasan Subaşı’na İYİ Parti Milletvekili adayları Fulya Yasemin ve Tuğba Varol Çokal ve İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç eşlik etti.  Dernek ve odaları ziyaret eden Subaşı, “İyi bir gelecek ve yaşanabilir bir ülke yaratmak için kazanımlarımıza ve değerlerimize sahip çıkmamız gerekir. Cesur insanların yaşadığı toplumlar kaderini kendileri belirler ya da değiştirebilirler. Aksi halde Ortadoğu gibi kaderimiz otoriter anlayışlara teslimiyet demektir” dedi.

Ziyaret trafiği

Anadolu Dernekleri Federasyonunu gündeminin ilk sırasına alan Hasan Subaşı, dernek binasında, federasyona bağlı Adıyamanlılar Derneği Başkanı Nihat Türkeri, Muşlular Derneği Başkanı Abdullah Mutlu, Ağrılılar Derneği Başkanı Aykut Eminoğlu, Siirtliler Derneği Başkanı Dilara Tanık, Şanlıurfalılar Derneği Hıdır Dağtekin, Vanlılar Derneği Başkanı Fahrettin İkna ve Hakkarililer Derneği Başkanı Kerimullah Doğru ile bir araya geldi. Federasyon Başkanı Hıdır Turan’ın sıcak ilgisi ile karşılaşan Subaşı, ülke gündemi ve seçimler hakkında konuştu.

Hepimizin borcu

Çocuklara iyi bir ülke bırakmak zorunda olduklarını söyleyen Subaşı, “Çocuklara ve gençlere iyi, gerçekten yaşanabilir özgür bir ülke bırakmak vicdanımızın borcu. Ve bu vicdani borç sadece bizim değil herkesin” diye konuştu. Kalabalık gruplar tarafından çiçeklerle karşılanan Subaşı, Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin, Otobüsçüler Odası Başkanı Yasin Aslan ve Pamfilya Otobüs AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce’yi ziyaret etti.  Dernek ve oda başkanlar ile görüş alışverişinde bulunan Subaşı, “Ülkemizde merkez sağı ortaya çıkaracak köklü bir değişim gerekiyor. Bu da tek adam rejimine son vermekle olacak. Genel başkanımızın yerinden oynattığı taşların arasında şimdi fırtınalar esiyor. Yaşadığımız rejim yüzünden dün kendini bile ifade etmeye korkan insanlar şimdi daha da cesaretli“ dedi.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a