banner153
banner230
banner203

Kadınsan Yaparsın

ATSO bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından ve gazeteci yazar Tuba İlze moderatörlüğünde düzenlenen ‘Kadınsan Yaparsın Buluşmaları’nda kadın girişimciler bir araya geldi.

 

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Konferans Salonu'nda gerçekleşen toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kocaoğlu, geniş katılımla Tuba İlze moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında farklı sektörlerden kadın girişimcileri, girişimci adaylarını ve üyeleri bir araya getirdiklerini belirtti. Kocaoğlu, "Güçlü bir iletişim ağı oluşturduk. Kadınlarımız birbirlerinin çalışmalarından ilham aldılar, birlikte düşündüler, birlikte yapabilecekleri projeleri değerlendirdiler. Toplantı ile ticari işbirliklerine uzanacak sektörel tanışmalara vesile olduk" dedi.

 

Buluşma çok verimli oldu

Ortaklık kültürünün ekonomik gelişmeye ve büyümeye katkısının ne kadar önemli olduğunu bildiklerini aktaran Kocaoğlu, "Şirketlerin ve girişimlerin kâğıt üzerinde olması bile birçok konuda ortaklıklara gitmeleri mümkün. Bu çalışmalar orta vadede ticari işbirliklerine de vesile oluyor. Kadın girişimcilerimiz arasında da network ve iletişim ağı kurmaları adına bu buluşma çok verimli oldu. Önümüzdeki süreçte dijital ortamda da kadın girişimcilerimizin bir araya gelmesini ve iletişim kurmalarında süreklilik sağlanmasına öncülük edeceğiz" diye konuştu.

 

Yoğun ilgi ve katılım

Etkinlik kapsamında, 'Kadınsan Yaparsın' kitabının yazarı ve kadın girişimcileri bir araya getiren Kadınsan Yaparsın adlı web sitesinin kurucusu Tuba İlze, girişimciliğe dair bir sunum yaptı. Sunumunda, kitabına konu olan girişimciliğin sancılı, heyecanlı yolları konusunda paylaşımlarda bulunan İlze, toplantıya gösterilen yoğun ilgi ve katılımdan mutluluk duyduğunu ifade etti. İlze konuşmasında, amaca uygun çok verimli görüşmelere fırsat yarattıkları için TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Serap Kocaoğlu'na ve icra komitesine ev sahipliği için Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na teşekkür etti. 

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a