banner153
banner230
banner203

Kanalizasyon çalışması sürüyor
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde kanalizasyon çalışmaları sürüyor.


Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü tarafından Korkuteli'de altyapı çalışmaları sürdürülüyor. Bir süre önce başlanan 40 kilometrelik kanalizasyon çalışması Sanayi Sitesi'nde tamamlanmak üzere. Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, yönetim kurulu üyeleriyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, Sanayi Sitesi'nde devam eden çalışmaları inceledi.


Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Mahmut Bilgiç, "İlçede altyapı çalışmaları devam ediyor. Ekipler çalışmaları önümüzdeki günlerde tamamlayacak. Kanalizasyon çalışmalarını tamamlayıp, Korkuteli'mizi bu sorundan kurtaracağız. Bu sezon hayırlısıyla birçok mahallemize kanalizasyonu kazandırdık ve akabinde tertemiz yollar kazandırdık. Şimdi ise hedefimiz ilçe merkezimizden eksik olan Uzunoluk Mahallesi, Sanayi Sitesi ve Karşıyaka Mahallesi'nde yarım kalan altyapı sorunlarını gidermek" dedi.


Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, "Söz verdik, yapıyoruz. Korkuteli Sanayi Sitesi kanalizasyon çalışmalarında sona yaklaşıldı. Çalışma bittikten sonra inşallah bozulan yolları Büyükşehir Belediyesi olarak sıcak asfalt yapıp güzel, modern bir sanayiye kavuşmuş olacağız" diye konuştu.

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a