banner153
banner230
banner203

 Karabayır mevlit okuttu

CHP’nin eski meclis üyesi Hasan Gürsel Karabayır, vefat eden annesi için mevlit okuttu ve yemek verdi. Mevlide çok sayıda CHP’linin katılması dikkat çekti

2009-2014 arasında CHP Antalya Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Eski Meclis Üyesi olan Karabayır Plastik firmasının sahibi işadamı Hasan Gürsel Karabayır'ın annesi Fatma Karabayır, tedavi gördüğü Olimpos Hastanesi'nde 2 Şubat akşamı yaşamını yitirdi. Cenazesi 3 Şubat 2015 günü öğle namazına müteakip Korkuteli ilçesinin Bozova beldesinde defnedildi. Hasan Gürsel Karabayır, 5 Şubat günü Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası salonunda mevlit okuttu ve yemek verdi.  

 

Çok sayıda siyasi katıldı

Mevlit ve yemeğe çok sayıda yakınları, sevenleri, CHP’li siyasiler, işadamları ve esnaf odası temsilcileri katıldı. Yemekte CHP’den İl Başkanı Cavit Arı, eski genel başkan ve milletvekili Deniz Baykal, Muratpaşa eski Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen başta olmak üzere milletvekilleri, eski vekiller, eski belediye başkanları, meclis üyeleri ve eski il başkanları, parti yöneticileri olan çeşitli isimlerden Osman Kaptan, Yıldıray Sapan, Gürkut Acar, Özer Ahmet Ülken, Ahmet Paksoy, Ömer Melli, Arif Bulut, Zeki Doğan, Figen Çalıkuşu, Zühre Yolcu, Gültekin Otur, Cem Balkan’ın olması dikkat çekti. 

Şükrü AĞIRMAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a