banner153
banner230
banner203

Kayıp kızlarını arıyor

Antalya'da, eşinden ayrı yaşayan 46 yaşındaki Gönay İsem, Bursa'da üç ay önce kaybolan kızlarını arıyor. Kayıp kızlardan biri devlet korumasında Bursa'da bulundu.

10 yıl önce eşi M.S'den ayrıldıktan sonra 46 yaşındaki Gönay İsem, Antalya'da yaşamaya başladı. Maddi geçimsizlik nedeniyle kızları 18 yaşındaki Necmiye ve 17 yaşındaki Gamze Seymen'i ayrıldığı eşinin Bursa'da yaşayan kardeşi Gül K'nın yanına gönderen İsem, kızlarından haber alamadığını söyledi. Üç aydır Bursa'da lise öğrencisi iki kızının kayıp olduğunu belirten anne Gönay İsem, 'Kızlarımla daha önce sürekli görüşürdüm. Herhangi bir sorunları yoktu, 3 ay önce evden çıkmışlar ve bir daha dönmemişler' dedi. İki kızının da kaçırılmış olduğundan şüphelenen anne İsem, kızlarının bulunması için yetkililerden yardım istedi.

Biri bulundu
17 yaşındaki G.S'nin çocuk savcısının talimatıyla devlet korumasına alındığı ve Bursa'da bir yurtta kaldığı öğrenildi. Ablası Necmiye'nin akıbeti hakkında ise emniyete henüz bir bilgi gelmezken, iki kızın da polis merkezlerine kayıp müracaatının olmadığı öğrenildi. Bursa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, geçen haziran ayında Çocuk ޞube Müdürlüğü ve Merinos Karakolu'na yapılan müracaatın ardından yaşı küçük kızın koruma altına alındığını, ablasının ise ifadesinin alındıktan sonra serbest bırakıldığını söyledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a