banner153
banner230
banner203

Kaymakamlara  Check-Up yapıldı

Özel Antalya Likya Hastanesi’ni ziyaret eden Kepez Kaymakamı Özgödek ile Konyaaltı Kaymakamı Keklik, çok beğendikleri hastanede bir de Check-Up yaptırdı


Bu yılın başında Medisu olan adını ‘Likya’ olarak değiştirip yeni bir konseptle hizmete başlayan Özel Antalya Likya Hastanesi, önceki gün iki önemli konuğu ağırladı. Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek ile Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Antalya’da ulaşılmadık mecra bırakmayan ve güleryüzüyle hastanenin adeta yeni vizyonunu temsil eden Likya Satış Pazarlama Müdürü Emine Atılmış Sarıtekeli’nin ziyaretlerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

 

Özkan ağırladı

Konuk kaymakamları hastanenin işletme ortaklarından Yücel Özkan ağırladı. Sarıtekeli ve Özkan’ın tüm birimleri gezdirip bilgi verdiği konuklar Özel Likya Hastanesi’ni çok beğenirken, Türkiye’nin son yıllarda sağlık alanında ciddi bir atılım içerisinde olduğunu ve özel hastanelerin de bu atılımda önemli rol oynadığını belirtti. Konuk kaymakamlar, ziyaret sonunda ise Check-Up yaptırdı. Özel Likya’nın bir başka ziyaretçisi ise Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Alp ve yönetimi, Satış Pazarlama Müdürü Emine Atılmış Sarıtekeli’ye beğenilerini sunarken Özel Likya’nın Antalya’da sağlık alanına katkılarını önemsediklerini dile getirdi.

 

 

 

Özcan VARLI

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a