banner153
banner230
banner203

KEPSİAD'ta  açılış heyecanı

Resmi açılış 14 Nisan'da
Kepez Sanayici ve İşadamları Derneği'nin Öğretmen Evi'nde düzenlenen toplantısında derneğe yeni katılan üyeler tanıtıldı. KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran, Başkan Vekili İslam Kartal ve Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Yılmaz Kuzan ile yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda, derneğin 14 Nisan'da resmi açılışının yapılacağı belirtildi.

KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran, Kepez'in önde gelen işadamlarının girişimiyle kurulan derneğin, ilçe ekonomisine sağladığı katkıya dikkati çekti.

Sorunlara sahip çıkılacak
Amaçlarının içinde bulundukları bölgenin ve ekonomik şartların daha iyi seviyeye ulaşması için birlik olmak ve örgütlenmek olduğunu vurgulayan Buzkıran, ''Kepez'in önde gelen işadamları olarak bir görevimiz de bölgemize ve sorunlarımıza sahip çıkmak, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, çözüm noktasında kamuoyu oluşturmak, sorunları yetkili makamlara taşımak'' dedi.

İşadamları arasındaki birlik ve beraberliği artırmanın diğer bir amaçları olduğunu kaydeden Buzkıran, ''Üyelerimiz arasındaki bağı kuvvetlendirmek, birlikte hareket ederek iş alanlarımızı genişletmek, yenilikleri paylaşarak gelişimimize katkıda bulunmak hedeflerimiz arasında. Bu hedefleri gerçekleştirmek için kurduğumuz derneğimizin ilçede daha etkin hale getirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz'' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a