banner153
banner230
banner203

Kocasına kavuştu
Mutluyum
İş görüşmesi yapmak için 19 ޞubat'ta Libya'ya giden Necmettin Dursun, dün gece evine geldi ve ameliyatlı eşi Müzeyyen Dursun'la buluştu. Eşinin eve sağ salim döndüğü için mutlu olduğunu dile getiren Müzeyyen Dursun, ayağına takılan protezin acısını bile unuttuğunu kaydetti. Libya'da mahsur kalan bütün Türklerin sağ salim yurda dönmesi için dua ettiğini söyleyen Dursun, 'İnşallah orada kalan bütün Türkler de gelir. Eşim tekrardan oraya gitmek istediğini bana söyledi. Eşim giderse ben de giderim. Çok şükür yüzüm gülüyor. Çok da mutluyum.' dedi.

Misafir etti
İş görüşmesi için Libya'ya gittikten sonra yaşadıklarını anlatan Necmettin Dursun, Bingazi Havaalanı'na indiğinde Türklerin kaçtığını gördüğünü, kendilerinin araba kiralayarak Trablus'a hareket etmek için çıktıklarını belirtti. Kendilerini götüren taksicinin karşıt görüşlü olduğunu fakat kendilerini evlerine götürerek misafir ettiğini açıklayan Necmettin Dursun, 'Bir gece orada kaldık. Daha sonra da bir otele yerleştik. Bize hiç kötü davranmadılar. Sonra da zaten Sembol İnşaat'a ait Rixos grubun oteline yerleştik.' diye anlattı.

Kılıçdaroğlu açıklamaları
Kaldıkları otelde hiçbir kötü muamele görmediklerini fakat bir gazetede çıkan 'Çöl tilkisi katliama başladı' haberi ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine Libya halkının davranışlarının değiştiğini ifade eden Necmettin Dursun, 'Otelde su istiyoruz fakat gelmiyor. Ne olduğunu sorduğumuz da da Türklerin Libya'da olmayan şeyleri olmuş gibi göstermesine çok kızdıkları cevabını aldıklarını söylediler. Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması da onları çok etkiledi. Türk medyasını ve basınını Libya çok yakından takip ediyor.' şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a