banner153
banner230
banner203

Köse: Marifet meselesi !

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Konyaaltı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen program çerçevesinde İlçe teşkilatı üyeleri ile Doyran Pehlivan gözlemede kahvaltıda bir araya geldi.

Seçimlerde golü atacağız
Kahvaltı programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Bülent Yüksel, 'İlçe teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımız ile 2011 genel seçimleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu seçimlerde golü atacağız. Sıkı çalışmalar yaparak önümüze koyduğumuz hedefleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Konyaaltı ilçe teşkilatı olarak 3 bin üye sınırını geçiyoruz. 6 bin 800 üyeyi hedefledik. Bu barajı geçtiğimiz zaman yerel seçimlerde belediye başkanlığını da alacağız' dedi.

Kaplumbağa gibiler
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, 'Antalya'nın geçmişte gördüğü AK Parti belediyeciliğinden sonra ne olmaması gerekiyorsa, CHP Antalya'da onu yapıyor. Başkan Mustafa Akaydın, bugün Türkiye'nin en kötü belediyecilik örneğini sergiliyor. Antalya'ya kazandırdıkları herhangi bir hizmet yok. Bizim dönemimizde başlatılmış hizmetleri, yatırımları bitirme gereği bile duymuyorlar. CHP zihniyetinin ne olduğunu, Mustafa Akaydın'ın şahsında Antalyalılar görüyorlar. Biz bu CHP'lilerin nasıl yürüdüklerini ve geçmişte nasıl apaladıklarını gördük. Bugün Başbakanımız koşuyor. Bunlar kaplumbağa gibi, memleketi nereden nereye getirdikleri belli. Çıkmışlar şu kadar maaş vereceğiz, benzini indireceğiz diyorlar. Size kim inanır? Sizin yaptıklarınız da, yapamadıklarınız da, yapacağız deyip yapmadıklarınız da ortada. Büyükşehir Belediyesinde yaptıklarınızı görüyoruz. Türkiye'deki kronik yoksulluğun sebebi CHP yönetimleridir, CHP'dir. 80 senede milleti nereye getirdiğinizi gördük. Biz, 8 senede sizin 80 senede yapamadıklarınızı yaptık. ޞu anda bile birbirlerine düşmüş durumdalar, çünkü bunların yapısında darbe geleneği var. Bunlar biri yükselince, aşağı çekmeye çalışırlar. AK Parti teşkilatlarında diğer partiler gibi çekişmeler olmuyor. Çünkü bizler kendi çıkarlarımız için değil, millete hizmet için buradayız. Kendi yandaşlarımızın çıkarı için değil, çocuklarımızın geleceği, ülkenin birlik, beraberlik ve menfaati için siyaset yapıyoruz. Geleceğimizi teminat altına almak için çalışıyoruz' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a