banner153
banner230
banner203

Kurtulmuş, umutlu konuştu

Kurtulmuş, 'HAS Parti, Türkiye'nin her yerinde tutmuştur, yerleşmiştir. Millet tarafından benimsenmiştir' dedi

Numan Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, partinin kuruluşundan bu yana gösterdikleri özveri, disiplin ve birliktelikle hızla teşkilatlanmaları ve seçim sürecine hazır hale gelmelerine sağladıkları katkılar için partililere teşekkür etti. Türkiye'de gezileri kapsamında 1 Kasım 2010 tarihinden bu yana ziyaret ettikleri 23'üncü ilin Antalya olduğunu, bu gezilerde birçok kesimle toplantı ve esnaf ziyaretleri yaptıklarını anlatan Kurtulmuş, ''HAS Parti, Türkiye'nin her yerinde tutmuştur, yerleşmiştir. Millet tarafından benimsenmiştir'' dedi.

Yemekte bir arala geldi
Kurtulmuş, Antalya'da, partililer, sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ve esnafla il teşkilatınca düzenlenen yemekte bir araya geldi. Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, HAS Parti'nin kurulduğu günden bu yana her hafta en az 3 ili dolaştıklarını belirterek, ''HAS Parti, kartopu gibi büyüyerek yoluna devam etmektedir. İktidarın yegane alternatifi HAS Parti'dir'' diye konuştu. Seçilmişler yerine atanmışlarca yönetilen bir ülkenin demokratik olamayacağını, Türkiye'de de bu nedenle ''Bürokratik oligarşinin'' mevcut olduğunu ileri süren Kurtulmuş, ''Böyle bir sistemin adına demokrasi demezler, böyle bir sistemin adına bürokratik oligarşi derler'' dedi.

CHP elini ovuşturuyor
AK Parti ile CHP arasında ekonomik alanda uygulama farklılığı olmadığını ileri süren Kurtulmuş, ''Bugün CHP, IMF'nin dayattığı politikaları elinin tersiyle çöp tenekesine atacağını söyleyemez. AKP bunu zaten icra ediyor. CHP ise kenarda elini ovuşturuyor. CHP'yi solcu molcu zannetmeyin. Bizim farkımız, bu millete ait olmayan bir programı uygulamayız, asla uygulatmayız'' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a