banner244

Manşet çalışanları hafta sonu stres attı

Akdeniz Manşet ve kardeş kuruluş Gazete Bir çalışanları hafta sonu tarihi yerleri gezerek değerlendirdi. Önce 2 bin 365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'na çıkan gazeteciler, daha sonra Olimpos ve Phaselis'i gezdi

Çok mutlu oldular
Manşet Gazetesi ve Gazete Bir çalışanları aileleriyle birlikte unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. Önce 2 bin 635 metre yükseklikteki Tahtalı Dağına teleferik ile çıkan gazete çalışanları ardından Olimpos Turizm bölgesini gezdi. Son olarak Ulupınar'ın mistik atmosferinde dinlenen gazeteciler, uzun zamandır iş stresinden uzak böyle bir ortamı yaşadıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

Herkes görmeli
Phaselis koyunun eşsiz atmosferinden oldukça etkilenen gazete çalışanları, Ulupınar'da verdikleri molada doğa ile iç içe olmanın heyecanını yaşadı. Gazetecileri eşlik eden Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Uras, Tekirova'ya böyle bir gezinin düzenlenmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Uras, 'Tekirova'nın belediye olarak bizler tanıtımını yapıyoruz. Ancak siz gazetecilerin gözlemleri bizler için daha iyi olacaktır' dedi.

Fırat ÇİÇEK
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a