banner153
banner230
banner203

MANŞET’e ödül

Muratpaşa Belediyesi’nin Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (YÖRKAM), Antalya Yörükler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği işbirliği, Kepez ve Döşemealtı Belediyeleri’nin katkılarıyla bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiği Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı, Kundu bölgesinde yapıldı. Antalya Yörükler Derneği’nin 25’inci kuruluş yıl dönümü kutlamalarına da ev sahipliği yapan çalıştayda Yörük Türkmen kültürüne yaptıkları katkılar nedeniyle ‘Medya Ödüllüleri’ verildi.

Ödül alan medya kuruluşları

Törene Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dernek Başkanı Abdullah Duman, YÖRKAM Müdürü Yrd. Doç.Dr. Fatih Uslu, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Yörük Beyleri ve çok sayıda Yörük Türkmen Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Törende Tek Rumeli TV, Kanal V, Koza TV, Akün TV, Kültür Kervanı, Yörük Obaları programlarıyla birlikte Akdeniz Manşet Gazetesi, Hürriyet Akdeniz, Sabah Akdeniz, Körfez, İleri, Korkuteli Gündem ve Pusula gazeteleri törende ödül aldı. 

Antalya’da 3’üncüsü düzenlenen ve önceki gün sona eren Yörük Türkmen Çalıştayı kapsamında Akdeniz Manşet Gazetesi’ne ödül verildi. Ödülü gazetemiz adına sorumlu yazı işleri müdürü Şifa Çiçek aldı.


 

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a