banner244

Medyumun belge isyanı

Medyum Kağan, gelişmiş ülkelerde medyumluğun bilimsel bir alan olarak kabul edildiğini belirterek, Türkiye'de de bilimsel olarak kabul edilmesi için YÖK'e ve üniversitelere başvuracağını açıkladı

Bilimsel olarak kabul edilsin
Medyum Kağan, gelişmiş ülkelerde medyumluğun bilimsel bir alan olarak kabul edildiğini belirterek, Türkiye'de de bilimsel olarak kabul edilmesi için YÖK'e ve üniversitelere başvuracağını açıkladı. Medyum Kağan, 'Bugüne kadar 47 kehanetim gerçekleşmişse ve ben bunları atmış olsam bile üniversitelerin bana 'sen iyi bir atıcısın' diye belge vermeleri gerekir. Genelevde çalışan kadınların bile belgeleri varken biz belge alamıyoruz. Bu nedenle parapsikoloji ve astroloji bölümlerinin açılması için üniversitelere başvuracağım' dedi.

Değerimiz yok
Türkiye'de medyumların şarlatan olarak gösterildiğine dikkat çeken Medyum Kağan, Avrupa'da bir ahtapota veren değer Türkiye'de medyumlara verilmiyor diyerek, 'Avrupa'da bir ahtapotun bildiğini neden bir Türk medyum bilemesin. Medyumlar, cinci hocalar ve büyücülerle karıştırılmasın. Bize ilkokul mezunları da akademisyenler de başvuruyor. Hatta başvuranların çoğunluğunu erkekler oluşturuyor. Türkiye bizi yok sayarken Japonya'dan bildiğim depremler için teşekkür maili aldım' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a