banner153
banner230
banner203

Merakla Baykal'ı izlediler
Antalya'da toptancı halini ziyaret eden eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, burada menemen yaptı. Baykal, yemeği hazırlarken yanındakiler merakla onu izledi

Baykal, toptancı halinde üreticiler, satıcılar ve komisyoncularla kahvaltı yaptı. Kahvaltı öncesi bir tava isteyen Baykal, menemen yaptı. Menemen yaparken bir gazetecinin '཈ Eylülde çok yaptınız herhalde'' şeklindeki sözlerine, ''Tabii, tabii... Her dönem yaptım'' diyen Baykal, menemenin en güzel hallerde yapıldığını kaydetti. ''Menemen hapishanede de güzel olur'' diyen Baykal, ''Deneyim mi konuştu?'' sorusu üzerine, 'Evet' dedi. Bu arada Baykal, bir üreticiden gelen talep üzerine, üretici ve alıcı arasındaki pazarlığa aracılık etti.


Baykal, CHP Antalya milletvekili adayları ile toptancı halini ziyaret etti. Üreticiler ve komisyoncularla sohbet eden Baykal, gazetecilerin sorularını yanıtladı. YSK'nın kararına ilişkin bir soru üzerine Baykal, kararın Türkiye'nin bir yönetim krizi ile karşı karşıya bulunduğunu açıkça ortaya koyduğunu savundu. Seçime 55 gün kaldığını ve YSK'nın bu kararı dün açıkladığını belirten Baykal, ''Uzun süreden beri birbiri ardına, toplumun güvenmesi gereken temel kurumların büyük yanlışlıklar yaparak ciddi sorunlara yol açtığına tanık oluyoruz'' diye konuştu.


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a