banner153
banner230
banner203

Okul bahçesi genişletilecek

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Hüseyin Ak İlköğretim Okulu'nun arazisi içerisinde kalan gecekonduların tapu sorununu çözdüklerini, bu binaların tahliyesini yaptıktan sonra da okul bahçesini genişleteceklerini söyledi

Gecekondu sorunu çözüldü
Başkan Hakan Tütüncü, Okul Aile Birliği'nin onur başkan olduğu, daha öncede birçok kez gittiği Hüseyin Ak İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette Okul Müdürü Süleyman Öztürk ve Okul Aile Birliği Başkanı Sevda Erk ile bir araya geldi. Tütüncü, daha önceki ziyaretlerinde dile getirilen okulun bahçesinde yağmur suyu birikmesi problemini çözdüklerini, bahçenin asfaltlanması talebini de yerine getirdiklerini ifade etti. Tütüncü, okul arazisi içerisinde bulunmalarından dolayı okul bahçesinin büyütülmesine engel olan gecekonduların sorununu çözdüklerinin müjdesini verdi.

Tütüncü, mağdur etmedikleri gecekondu sahiplerine, başka bir mahalleden tapu tahsisi yaptıklarını ifade etti. Tütüncü, gecekonduların tahliyesini yaptıktan sonra da okulun bahçesini büyütme çalışmasına yaz aylarında başlayacaklarını kaydetti. Gecekondu sorununun çözümüyle okulun bahçesine 3 dönüm yeni alan kazandırdıklarını bildiren Tütüncü, 'Öğrencilerimiz gelecek eğitim öğretim yılında çok daha ferah bir okul bahçesine kavuşmuş olacak.' dedi. Okul Müdürü Öztürk ve Okul Aile Birliği Başkanı Erk, tapu sorununun çözümü ve okula yaptığı diğer hizmetlerinden dolayı Hakan Tütüncü'ye teşekkür ettiler.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a