banner153
banner230
banner203

Polise rağmen 2 kez soyuldu
Antalya'da, Soğan ve Patates Hali güvenlik kulübesi ve polis merkezinin karşısında bulunan bir işyeri, bir ay içerisinde iki kez soyuldu

Çek ve senetler çalındı
Kepez İlçesi Polis Merkezi ve güvenlik kulübesi önünde, bir işyerinde bir ay içerisinde iki hırsızlık olayı gerçekleşti. Geçen günlerde patatesleri çalınan esnafın bu kez 75 bin TL'ye yakın çek ve senetleri çalındı. Hırsızlık anı ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerası görüntülerinde, akşam saatlerinde kafasında bere, ellerinde eldivenle işyerine gelen zanlı, önce demir parmaklıklardan çıkmak isterken ardından parmaklıkları araladı.

Güvenlik ihmali var
Sesin gelmesi ile birlikte olay yerinden giden zanlı daha sonra yeniden gelerek araladığı parmaklıklar arasından içeri girdi. Odaları tek tek dolaşan hırsız bir süre kasayı açmak için uğraştı daha sonra işyerine girdiği parmaklıklardan çıkarak olay yerinden uzaklaştı. İşyerinde muhasebeci olarak çalışan Türker Akıncı, 20 metre ileride güvenlik kulübesi olduğunu belirterek şöyle konuştu: Bir ay içerisinde iki kez soyulduk. İlkinde güvenlik kamerasını kırıp soğan ve patates çalmışlardı. Bence güvenliğin ihmali var. Çek ve senetlerimiz gitti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a