banner153
banner230
banner203

PTT 177 yaşında

Antalya’da PTT’nin kuruluşunun 177’nci yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı. 177’nci müşteriye çeşitli hediyeler verilerek pasta kesildi

 Antalya PTT Başmüdürü Hasan Ali Yazıcıoğlu ve beraberindeki şube müdürleri, Cumhuriyet Meydanı’na çelen koyarak, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Güllük PTT’de düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldı. Ardından Güllük PTT Merkezi’nde tanıtım filmleri gösterimi, ödül verme ve basın bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. PTT Başmüdürü Hasan Ali Yazıcıoğlu, PTT’nin çağlar boyu nice medeniyetlere kucak açtığını, cihana hükmeden imparatorluklara yurt olmuş Anadolu’yu, eşsiz tarihi ve kültürel değerler ile doğal güzelliklere sahip olan, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan coğrafi konumu sayesinde kıtalar ve kültürler arası etkileşime önemli katkılar sağladığını belirtti.

 

31 merkez 86 şube 22 acente

Hasan Ali Yazıcıoğlu Antalya PTT başmüdürlüğü olarak 31 merkez, 86 şube ve 22 acente olmak üzere toplam 139 PTT işyerinde hizmet verildiğini anlattı. Yazıcıoğlu, Antalya’da 2017 yılı Eylül ayının sonu itibariyle 1 adet merkez müdürlüğünün, 1 adet dağıtım merkezi müdürlüğünün ve 10 adet şube başta olmak üzere toplam 12 adet iş yerinin hizmete açıldığını ifade etti. Ayrıca 3 adet şubenin ise açılış işlemlerinin devam ettiğine dikkat çeken Yazıcıoğlu, bu durumdan vatandaşların memnun olduğunun da altını çizdi.

 

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet

Yazıcıoğlu, PTTcell markası adı altında mobil iletişim hizmetlerinin verildiğini hatırlatarak, bu kapsamda 1 Eylül 2015-17 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya PTT Başmüdürlüğünce 10 bin 465 PTTcell abonesinin yapıldığını vurgulayarak “Türkiye genelinde PTT işyerlerince ise 17 Ekim 2017 tarihine kadar toplam 313 bin 747 PTTcell abonesi yapılmıştır” dedi. PTTmatik’le ilgili açıklamalarda bulunan Yazıcıoğlu, “Kuruluşumuzca Türkiye genelinde müşteri hizmetine sunulan bu sayede müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunulabilmesi teminen PTTmatik cihazlarının devreye alma çalışmaları hızla devam etmektedir. 2016 yılı içerisinde 62 adet olan PTTmatik sayısı toplam 74 adete çıkarılmıştır. 15 adet daha PTTmatik’in kurulumuna ilişkin çalışmalarımız devam etmektedir” dedi. Konuşmaların ardından Güllük PTT’ye gelen 177 borkot numarasını alan Mustafa Çeken isimli müşteriye çeşitli hediyeler verilerek pasta kesildi.

Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a