banner244
banner203

Sevimçok'tan  AGC'ye ziyaret

Sorunları birlikte çözeceğiz
Antalya'nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile basın çalışanlarının, Gazeteciler Cemiyeti'nin sürekli birlikte hareket etmesi gerektiğini belirten Başkan Abdullah Sevimçok, 'Bizim üyelerimiz, bu şehirden kazanıp, kazancını bu şehir için harcayan kişiler. Ancak sın yıllarda üyelerimizin bir çok sorunları var. Bu sorunlar, bizim tek başımıza çözeceğimiz sorunlar değil. Hep birlikte bu sorunları çözmemiz gerekir' dedi.

Yerel basına destek olunsun
Gazetecilerin şehrin ön önemli dinamikleri olduğunu belirten Başkan Abdullah Sevimçok, 'Güçlü bir yerel basın, o şehrin kalkınmasında önemli bir etkendir. Yerel basının çeşitliliği o şehrin zenginliğidir. Bunun için yerel basına destek olunması gerekir. Biz, esnaf ve sanatkar camiası olarak, yerel basının kalkınması için elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz' diye konuştu.

Başkanı Mevlüt Yeni teşekkür etti
Ziyarete teşekkür eden Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, 'Gazetelerin, okuyucuya ulaşmasını, esnaflar, gazete bayileri sağlıyor. Bizim okuyucularımızın önemli bir bölümü de sizin üyeleriniz. Esnaf ve sanatkar, toplumun büyük bir bölümünü oluşturuyor. Toplumun temel taşı ve yaşatılması gereken bir kültür olan esnaf ve sanatkarın yaşatılması gerekir' şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a