banner153
banner230
banner203

Soruna anında çözüm

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mehmet Kemal Dedeman İlköğretim Okulu'nu ziyaretinde, okul bahçesinde biriken yağmur suyu sorununun çözümü istendi. Ziyaret devam ederken, belediye ekipleri problemin çözümüyle ilgili çalışmayı başlattı

Okul ziyaretleri sürüyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Okul Müdürü Halil Ünal ile birlikte okulun bahçesini gezerek, problemlerle ilgili bilgi aldı. Ünal, okul bahçesinde biriken yağmur suyu sıkıntısının çözümünü istedi. Tütüncü de bürokratlarını arayarak, problemin çözümüyle ilgili çalışma yapılmasının talimatını verdi. Ziyaretin devam ettiği sırada okula gelen belediye ekipleri, problemin çözümüyle ilgili çalışmayı başlattı.

Park istediler
Beden eğitimi dersinde olan öğrencilerle basketbol da oynayan Tütüncü, öğretmenler odasında bir araya geldiği öğretmenlerin taleplerini de dinledi. Başkan Hakan Tütüncü, iki sınıfa da giderek, öğrencilerle hem sosyal hayatla hem de eğitimle ilgili sohbet etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler de, park ve temizlikle ilgili isteklerini dile getirdiler. Ziyarette Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ve Özgürlük Mahalle Muhtarı Mehmet Can da hazır bulundu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a