banner153
banner230
banner203

Stadyumda kararlıyım
Borçlanabiliyoruz
Halk buluşmaları kapsamında Kızıltoprak, Çaybaşı ve Gençlik mahallelerini ziyaret eden Başkan Akaydın mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Akaydın'a ziyaretinde CHP Antalya Milletvekili Tayfur Süner ve belediye bürokratları eşlik etti. Akaydın belediyenin artık güçlendiğini belirterek, ''Dünya Bankası 2010 yılında Türkiye'ye ayırdığı kredinin üçte birini sadece Büyükşehir Belediyesi'ne verdi. Borçlanabilir bir belediye durumuna geldik. Birçok önemli projeyi hayata geçireceğiz'' dedi.

Stadyum
Mahalle sakinlerinin sorularını yanıtlayan Başkan Akaydın bir vatandaşın ''Antalya'ya stadyum ne zaman yapılacak'' sorusu üzerine konu hakkındaki düşüncelerini aktardı.
Antalya'ya uzun yıllar hizmet verecek bir stadyum yapmaya hazır olduğunu belirten Başkan Akaydın bu konuda en büyük sorunun yer tahsisi olduğunu belirtti. ''Ne zaman stadyum yapmak istediğimizi söylesek merkezi kanattan biz yapacağız diye açıklama geliyor'' diyen Akaydın, ''Biz yapacağız diyorlar ama bir gelişme yok. Yapılan son açıklamalarda duyuyoruz ki kaynak yok deniliyor. Bizim kaynağımız var. Yapmayacaksanız bize yer gösterin, biz yapalım. Yapacaksanız da tarihini açıklayın'' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a