banner244

Tahliye talepleri reddedildi

Kemer'de, 2009 yılında, aldıkları alkol sonrası komaya giren 7 Alman öğrenciden 3'ünün ölümü, 4'ünün de zehirlenmesiyle ilgili davaya devam edildi. Sanıkların tahliye talebi reddedildi

Kemer'de tatile gelen Türk ve Alman 11 öğrenciden alkol alan Rafael Neca'nın (21) Antalya'da, Jean Piere Follkers (18) ve Jan Lange'nin (18) özel ambulans uçakla götürüldükleri Almanya'da ölümü, Dustin Krabbe (19), Hendrik Barkow (19), Vanessa Cwiklinksi (19) ile Vincent Fayerabend'in zehirlenmesiyle ilgili Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki yargılamanın duruşmasına devam edildi.

Duruşma ertelendi
Duruşmaya, ''olası kastla insan öldürme ve yaralanmaya sebebiyet vermek'' iddiasıyla 20'şer yıldan başlayan hapis cezası talebiyle yargılanan tutuklu sanıklar, sahte içki üretimi yaparak olayın yaşandığı otele sattığı iddia edilen şirketin ortağı ve yöneticilerinden Cengiz Emmez ile kardeşi Halil İbrahim Emmez, otelin satın alma müdürü Vedat Karagülmez ile tutuksuz sanıklar Mehmet Emmez, Mesude Emmez, Emine Emmez, şirkette çalışan Aytekin Yıldırım ve Önder Sağlam, otelin genel müdürü Gürsel Özcan, genel müdür yardımcısı Osman Kafadar, otel işletmecisi Beyhes Yüksek, otelin garsonu Sadettin Özcan katıldı. Mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların tahliye taleplerini reddederek, eksik raporların tamamlanması amacıyla duruşmayı erteledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a