banner153
banner230
banner203

Tatlı başladı kavgayla bitti

Manavgat baklava ikramıyla başlayan belediye meclisi toplantısında CHP'li başkan ile MHP'li üye arasında tartışma yaşandı.

Manavgat Belediye Meclisi, gündemdeki 6 maddeyi görüşmek üzere toplandı. Toplantının başında meclis üyeleri ve ziyaretçilere baklava ikram edildi. Gündemde 5 maddenin görüşülüp karara bağlanmasının ardından son madde olan 2013 Yılı Performans Programı görüşmesinde, MHP'li Haydar Ünal, Başkan ޞükrü Sözen'i değerlendirme raporunu bir önceki yıla göre yaptığı için eleştirdi.

Siyasi şov tartışması
Başkan Sözen de Ünal'a hitaben, 'Burası siyasi şov yapma yeri değil. Manavgat'a katkın olacaksa meclis toplantısından toplantıya değil her zaman görüş ve fikirlerini sunmanızı istiyoruz. şeklinde karşılık verdi. 'Başkanım siyasi şovu siz yapıyorsunuz dosyaya bir önceki yılın karşılaştırmasını koymak zor mu?' diye soran Ünal, dosyadaki bilgilerin hepsinin bir önceki yılın performans programından kopyalanarak hazırlandığını iddia etti. Başkan Sözen de iddiayı kabul etmeyerek, 'Siyasi şovunuzu başka yerde yapın.' şeklinde karşılık verdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a