banner244

THK gençliğin hizmetinde

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Osman Yıldırım, 'THK, bütün imkan ve tesisleriyle Türk gençliği ve havacılarının hizmetinde olacak' dedi

Yeni hizmet bürosu açıldı
Türk Hava Kurumu Antalya ޞubesinin Muratpaşa ilçesinde yeni hizmet bürosu açılış törenine, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, THY Genel Başkanı Osman Yıldırım, Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş, Döşemaaltı Kaymakamı Mehmet Baygül, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve davetliler katıldı. THK'nın faaliyetleri ile ilgili gazetecilere bilgiler veren Osman Yıldırım, havacılık eğitim merkezi faaliyetlerini Antalya'da başlattıklarını, Antalya-Burdur karayolundaki Karain Havaalanının sivil havacılık tarafından kullanılabilir izni verildiğinde, THK uçakları tarafından kullanılmaya başlayacağını söyledi.

Halktan alıyoruz halka veriyoruz
THK Başkanı Yıldırım, Antalya gençliğine ve kendisini genç hisseden, ''Havacıyım'' diyen herkese hizmet etmeye, onlarla birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirterek, ''Halktan aldığını halka veren THK, bütün imkan ve tesisleriyle Türk gençliğinin ve havacılarının hizmetinde'' dedi. Açılışta, THK'nın model uçaklarıyla davetlilere kısa bir gösteri sunuldu. THK Genel Başkanı Osman Yıldırım, Vali Yardımcısı Balcıoğlu ve Döşemealtı Kaymakamı Baygül'e çeşitli hediyeler sundu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a