banner153
banner230
banner203

Türel: Baykal 40 senedir neredeydi?

Esnaf ziyareti
Korkuteli Sanayi esnafının düzenlediği yemeğe katılan AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel, Korkuteli dönüşünde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. AESOB' un ardından, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasını da ziyaret eden Türel, Kepez bölgesindeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Baykal Antalya'nın köylerine gitmezdi
Kepez ilçesinin Yenidoğan, Erenköy ve Zafer mahallelerinde düzenlenen toplantılara katılan Türel, yaptığı konuşmalarda CHP Milletvekili Deniz Baykal'ı eleştirdi. Baykal'ın halktan kopuk bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Türel, 'Neredeyse 40 yıldır Antalya Milletvekili olan Baykal, Antalya'nın köylerine bile gitmezdi. ޞimdi CHP'nin yeni lideri Kılıçdaroğlu, Baykal'ı Antalya'ya hapsetti de Antalya'nın köylerini kasabalarını öğrenir oldu. ޞimdi köy bucak demeden dolaşıyor. Ancak, 40 senedir neredeydi? Antalya için ne yaptı? Maalesef bir çivi bile çakmadı dediğimizde de, bizi eleştirdi''

Hedeflerimizi ortaya koyuyoruz
Miting havasında geçen mahalle toplantılarında, AK Parti'nin icraatlarını anlatan Türel, Türkiye'nin 8,5 yıl önceki haliyle bugünkü durumunun karşılaştırmasını yaptı ve bir bakın Ak Parti iktidara geldiği gün, bin 850 lira olan dolar, bin 500 lira olacak desek, inanır mıydınız? Hayır. Yüzde 60'larda seyreden enflasyon, yüzde 4'e inecek desek inanır mıydınız? Yine hayır, Yeşil kartlılar bile, özel hastanelerde tedavi olabilecek desek inanır mıydınız? İnanmazdınız. Ama şimdi, 2023 hedeflerimizi ortaya koyuyoruz. Bunun için de İstikrar Sürsün Türkiye büyüsün, Antalya büyüsün, diyoruz' şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a