banner153
banner230
banner203

Türk polis teşkilatı 166 yaşını kutluyor

Vali Altıparmak, polis teşkilatının 166. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Antalya Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ile beraberindeki polis heyetini kabul etti. Emniyet Müdürü Yılmaz, Türk polisinin 166 yıldır halkının huzur ve güvenliği için hizmet verdiğini belirterek, ''İnsanların hak ve özgürlüklerine saygılı, kanunların üstünlüğünü hedef alarak hizmet yürüten, hesap verebilir, saydam ve projeli çalışmalara liderliğinizde ağırlık veren Türk polis teşkilatı üstün gayretleriyle başarılı çalışmalara imza atmıştır. Halkının güvenini kazanmıştır'' diye konuştu.166. yılı kutladı
İnsan odaklı çalışan polis teşkilatının toplumun da desteğini kazanarak yoluna devam ettiğini kaydeden Yılmaz, ''Liderliğinizde Antalya polisi, vatandaşın huzuru noktasında canla başla hizmet veriyor''' dedi. Valisi Ahmet Ahmet Altıparmak, polis teşkilatının 166. kuruluş yıldönümünü kutladı. 166 yılın, bir teşkilatın kurumsallaşması anlamında ''inanılmaz bir tarih, inanılmaz bir süreç'' olduğuna işaret eden Vali Altıparmak, ''Bunu yaşı ömrü yeten veya belirli bir yaşın üzerinde polis teşkilatıyla karşılaşmış herkes bilir ki, bu süreç polis teşkilatının modernizasyonu ve zihniyetinin insan odaklı dönüşümüne şahitliğimizle geçti'' ifadelerine yer verdi.

Plaket verdi
Antalyalılardan rahat uyumasını isteyen Vali Altıparmak, şunları söyledi: ''Antalyalılara şunu söylemek istiyorum ki, polis teşkilatımız Antalyalının kendi teşkilatıdır, kendi evlatlarıdır, kendi yavrularıdır, kendi kardeşleridir. Onlar bu teşkilata sahip çıkmak durumundadırlar. Hataları varsa bizlerle paylaşsınlar ama iyi hususlarını da bizimle paylaşsınlar. Antalyalılar rahat etsin, huzur içinde hayatlarına devam edebilirler ve gece rahatlıkla uykularını yataklarında, evlerinde geçirebilirler. Zira polis teşkilatımız her saat, her dakika ayaktadır.'' Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Vali Ahmet Altıparmak'a günün anısına plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a