banner153
banner230
banner203

Tütüncü’den fıkralı yanıt

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Devlet Hastanesi taksi durağı esnafının kahvaltılı sohbet davetine katıldı. AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan'ın da yer aldığı buluşmada taksicilerin elini tek tek sıkan Başkan Tütüncü, taleplerini dinledi. Mehmet Ali Alkan ve Adlıhan Dere, Belediye Başkanı Tütüncü'nün her zaman esnafın işlerini kolaylaştıran hizmetler ürettiğini söyleyerek teşekkür etti.

Nasreddin Hoca’dan örnek

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, güneşten korunmak için durağa pergole yapılması talebini dile getirdi. Bu isteğe Tütüncü, Nasreddin Hoca fıkrasıyla cevap verdi. Tütüncü, "Nasreddin Hoca 100 altın için dua etmiş. Allah'ım 100 altın ver, 99 tane olursa kabul etmem dermiş. Bunu duyan bir hemşehrisi 99 altın koyduğu keseyi çıktığı ağaçtan hocanın kucağına bırakmış. Keseyi alıp 99 altını sayan Hoca, 'Allah'ım 99 altını veren 100 altını da verir demiş' ve keseyi cebine koymuş" dedi.

Desteklerimiz devam edecek

Esnaf buluşmalarının devam edeceğini vurgulayan Başkan Hakan Tütüncü, esnafın çalışma ortamlarını daha iyiye götürmeyi öncelikli görev olarak kabullendiklerini söyledi. Bugüne kadar ilçede 31 taksi durağı hediye ettiklerini hatırlatan Tütüncü, “Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Bu yolculuğumuzu bu şekilde sürdüreceğiz. Kum saatinin çalıştığının hepimiz farkındayız. Saat çalışırken yapılması gereken, daha çok insana yararlı olmaktır. Vaktimizi en iyi şekilde değerlendirmeye gayret ediyoruz" diye konuştu.
DHA

 

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a