banner153
banner230
banner203

Ucube kaldırılıyor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, Kaleiçi ve Kapalı Yol'da incelemelerde bulunarak, esnafla görüş alışverişinde bulundu. Aktekin, kapalı yola konan dev ekranın kaldırılacağını söyledi

Mehmet Aktekin, inceleme gezisine Kaleiçi'nde başladı. Esnafın taleplerini ve sorunlarını dinleyen Aktekin, Kaleiçi'nin Antalya'nın en önemli turizm merkezi olduğunu hatırlattı. Kent merkezine gelen turistlerin Kaleiçi'ni görmeden Antalya'dan ayrılmaması gerektiğini ifade eden Genel Sekreter Aktekin, 'Bölgeye daha fazla turist çekerek esnafın yüzünü güldürmek için uğraş veriyoruz. Yakın zamanda Kaleiçi'nin güzelliklerini bilbordlara taşıyacağız' dedi. Kaleiçi'nin yeni yapılanmasıyla alakalı olarak bölge yaşayanlarının taleplerinin önemli olduğunu vurgulayan Aktekin, Büyükşehir Belediyesi olarak söz konusu alana çok önem verdiklerini kaydetti.

Müdahale ettim
Aktekin, Kaleiçi'nden sonra Kapalı Yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi'ndeki devam eden çalışmaları inceledi. Aktekin, caddenin yakın zamanda tamamlanacağını bildirdi. Caddenin ortasına konumlandıran dev ekran için kendisinden nereye konulacağı konusunda onay alınmadan yerleştirildiğini belirten Aktekin, 'Dev ekranın yolun ortasından kaldırılması için hemen müdahale ettim. Ekran yol kenarına yola paralel olarak yerleştirilecek. Mevcut kirli görüntü de böylece ortadan kaldırılacak' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a