banner153
banner230
banner203

Üniversiteli genç 2.kez hakim karşısında
Önceki yıl düzenlenen Oktoberfest'te tanıştığı Alman vatandaşı yumruklayarak ölümüne neden olan üniversite öğrencisinin yargılanmasına devam edildi

Antalya'da önceki yıl ekim ayında düzenlenen Almanların hasat bayramı Oktoberfest'e katılan, Antalya'da yaşayan Alman vatandaşı August Michael Noll'un (69), etkinlik çıkışında kendisine elle tacizin ardından eş cinsel ilişki teklif ettiği iddiasıyla yumruklayarak ölümüne neden olan Buğra Güney'ın (23) yargılanmasına devam edildi. Olaydan yaklaşık 1,5 yıl sonra cumhuriyet savcılığına ulaşan Adli Tıp Kurumu raporunda, August Michael Noll'un, künt kafa ve genel vücut travmasına bağlı beyin kanaması ve iç organ hasarı sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi.

Duruşma ertelendi
Tutuklu yargılanan sanık, davanın dün yapılan ikinci duruşmasında da Alman vatandaşının kendisine, Oktoberfest etkinliği bitiminde yürürken karşılaşmalarıyla cinsel tacizde bulunduğunu ve eş cinsel ilişki teklif ettiği iddialarını yineledi. Duruşmada, cumhuriyet savcısınca açıklanan mütalaada, sanığın savunmasındaki ''Yürürken karşılaştıkları Alman vatandaşının hakaretleri, elle cinsel tacizi ve eş cinsel ilişki teklifi'' iddialarına yer verilerek, boksla ilgilenen sanık Buğra Güney'in, aralarında çıkan tartışmada Noll'un yüzüne yumruk vurarak yere düşürdüğü, yere düşmesiyle de Alman vatandaşına tekmeyle vurduğu belirtildi. Esasa ilişkin ek savunma talep edilirken duruşma, ek savunmaların alınması ve karar duruşması için ertelendi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a