banner244

Unutulmaz müzik şöleni

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 1 ay boyunca Antalyalılara nostalji yaşatacağı Ramazan Etkinlikleri tüm coşkusuyla sürüyor. Antalyalılar iftar sonrası etkinliklerin düzenlendiği Karaalioğlu Parkı'na akın ederken, bir yandan çaylarını yudumluyor, bir yandan da alışveriş yapıyor. Antalyalılar her gece farklı bir etkinliğin düzenlendiği organizasyonda keyifli saatler geçiriyor. Karaalioğlu Parkı'ndaki Ramazan Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen hemşehri gecelerinde bu kez Giritliler Gecesi düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Antalya Giritliler Derneği ile birlikte düzenlenen gecede, sevilen sanatçı Serpil Doğan konser verdi.

Girit rüzgârı esti
Akdeniz'in sıcaklığını yansıtan Yunanca ve Türkçe birçok eser seslendiren sanatçı, Antalyalılara güzel bir akşam yaşattı. Gecenin atmosferine kapılan izleyiciler de sanatçıya eşlik ederek hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti. Gecenin sonunda Antalya Giritliler Derneği adına konuşan Dernek Başkanı Ali Cem Çon, “Giritliler olarak Antalya'da yine unutulmaz bir akşamı birlikte yaşadık. Antalyalı vatandaşlarımızla kucaklaştığımız bu güzel ortamı bizlere sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'e çok teşekkür ederiz" dedi.


Ferhat Göçer konseri
Her akşam farklı etkinliklerle gerçekleşen Ramazan Şenlikleri'nde her cumartesi gecesi sanatçı ve gruplar Antalyalılarla buluşuyor. Şarkıcı Ferhat Göçer, bu kapsamda Antalyalılara konser verecek. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 11 Mayıs Cumartesi saat 22.00'de Karaalioğlu Parkı etkinlik alanında gerçekleştirilecek konsere tüm Antalyalıları davet etti.
DHA


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a