banner153
banner230
banner203

Vali Altıparmak'tan komutanlara ziyaret

Tatbikat da yapıldı
Vali Altıparmak ilk olarak ziyaret ettiği Sahil Güvenlik Eğitim-Öğretim Komutanlığında, Komutan Deniz Kurmay Kıdemli Albay Ahmet Gür tarafından karşılandı. Birlik ziyaret defterini imzalayan Vali Altıparmak'a komutan Ahmet Gür, üzerinde, yapımı devam eden arama kurtarma gemilerinin fotoğrafı olan bir tablo hediye etti. Vali Altıparmak'a Sahil Güvenlik ekibi tarafından denizde bir arama-kurtarma tatbikatı da yapıldı.

Deniz komutanlığı
Altıparmak, Antalya Deniz Komutanlığına gelişinde ise Deniz Kıdemli Albay İsmail ޞirin tarafından karşılandı. Vali Altıparmak, Komutan Albay İsmail ޞirin'e ziyaret anısına bir plaket verirken, Albay ޞirin de komutanlığın şapkasını hediye ettiği Vali Altıparmak'a komutanlık hakkında makamında brifing verdi. Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı ziyaretinde de Komutan Binbaşı Mustafa Gümüşiğne tarafından karşılanan Vali Altıparmak'a yapılan faaliyetlerle ilgili bilgiler verildi.

İnceleme gezisi
Son olarak Sahil Güvenlik Antalya Hava Grup Komutanlığını ziyaret ederek Komutan Binbaşı Ayhan Köseler'e ziyaret anısına plaket veren Vali Altıparmak, birlik ziyaret defterini imzaladı. Binbaşı Ayhan Köseler'den bilgi alan Vali Altıparmak daha sonra Sahil Güvenlik Eğitim-Öğretim Komutanı Deniz Kurmay Kıdemli Albay Ahmet Gür ile birlikte Sahil Güvenlik helikopteri ile Antalya üzerinde bir inceleme gezisinde bulundu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a