banner153
banner230
banner203

Vay arkadaş!
CHP Milletvekili adayı Sapan'ın hamile eşini dövme suçundan hapis cezası aldığının ortaya çıkması, parti içerisinde büyük gürültü kopardı. Konu, kısa sürede Genel Merkez'e kadar taşındı. Partide isyan yaşanırken, Kadın Kolları İl Başkanı, 'O bizim gururumuz!' diyebildi

Mahkeme kararı var
Ortada bir mahkeme kararı var. CHP Antalya Milletvekili adayı Yıldıray Sapan, hamile eşini dövmekten hapis cezası aldı. Bunun tartışılması bile mümkün değil. Olay kesin. Ancak CHP Kadın Kolları İl Başkanı Aygül Kılıç, 'Buna inanmıyorum. O bizim gururumuz' diyebildi. Buna karşılık olayın öğrenilmesinden sonra CHP örgütünün içten içe kaynamaya başladığı ve olaya dışarı yansıtılmamasına rağmen, çok sert tepkiler gösterildiği öğrenildi.

Genel Merkez'e gitti
Haberin yayınlandığı gazeteler, internet sitelerine düşen bilgiler ile birlikte mahkeme kararının CHP Genel Merkezi'ne ulaştırıldığı öğrenildi. Sapan hakkındaki dosyanın bütünüyle partinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na verileceği bildirildi. Tartışılmaz biçimde gerçek olan bir haber ile ilgili tüm partililer isyan ederken, Aygül Kılıç'ın açıklaması ise şaşkınlıkla karşılandı. Partililer 'En azından hiç yorum yapmasa daha iyi olurdu' dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a