banner153
banner230
banner203

Yeni Volvo XC60 Antalya’yı keşfetti

Volvo Car Turkey, yeni XC60 için gerçekleştirdikleri etkinlikle Antalya’yı keşfetti. Akça Antalya Volvo showroomunda gerçekleşen ‘XC60 Tour’ etkinliğinde 2017 yılının merakla beklenen, güvenlik teknolojileri ve dinamizmi ile SUV tanımını yeniden şekillendiren yeni XC60 çeşitli keşif hikayeleriyle kullanıcıların karşısına çıktı.  Arda Türkmen ‘XC60 Tour’da lezzetli yol atıştırmalıkları konusunda katılımcılarla hem sohbet etti hem de bir atölye gerçekleştirdi.

Yolculuk atıştırmalıkları

Her yeni rotada yeni lezzetlerin peşinden keşfe çıkanlarla buluşan Arda Türkmen, katılımcılarla pratik yolculuk atıştırmalıkları hazırladı. Etkinlik sırasında Yeni XC60’ın tüm dünyada ve sosyal medyada yayınlanan, ‘Moments’ filmi de gösterildi. Modelin güvenlik unsurlarına vurgu yapan ve yaşamın en değerli anlarının tek bir güvenli ana bağlı olduğunu anlatan duygusal video, küçük bir kızın çocukluk anlarından bir yetişkin olmaya uzanan zaman dilimindeki yaşam keşifleri ve en değerli anları da konu edildi. 


Etkinlikte tarifleri ve yemek konusunda çığır açan fikirleriyle şef Arda Türkmen, XC60’ın farklı özellikleriyle kesişen yeni lezzetleri keşfetme hikayelerini kullanıcılarla paylaştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a