banner153
banner230
banner203

Yerel basında bugün
Hürriyet Akdeniz: Barış için ikinci çağrı

Antalya'da vergi, prim, trafik cezası borçlularına ikinci kez çağrı yapıldı. Borçları yeniden yapılandırmak için son gün 31 Mayıs.

SABAH Akdeniz: Dürüst ol hoca

Onbinlerce Antalyalıya seslenen Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Akaydın'ı yerden yere vurdu.

MİLLİYET Akdeniz: Hadi gel barışalım

Devlete olan vergi, Sgk, Bağ-Kur ve trafik cezası borcunu yeniden yapılandırmak için 553 bin kişiden 252 bini buşvuruda bulundu. 301 bin borçluya yeniden çağrı yapıldı. 31 Mayıs son gün...

CUMHURİYET Akdeniz: Sır gibi rapor

Raporu merakla beklediklerini söyleyen İMO Başkanı Oğuz, Gizli tutulması bilimsellikten uzak ve beklentilerin aksine, güçlendirme önerisine yer veren bir rapor olduğu yönündeki endişelerimizi artırıyor dedi.

Akdeniz BEYAZ: Baykal'a dokunmadı, Akaydın ile vurdu

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya mitinginde CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Adayı Deniz Baykal için bir kelime etmedi. Erdoğan, Antalya mitinginde Büyükşehir'in CHP'li Başkanı Mustafa Akaydın'a yüklendi ve hiçbir vaadini yerine getirmemekle suçladı.

Akdeniz GERÇEK: Abdal Musa kültürel miras

Antalya Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu, Alevi vatandaşlarca kutsal bilinen Elmalı'nın Tekke Köyü'ndeki Abdal Musa Türbesi'nin de bulunduğu Durdağı'nın Unesco somut olmayan kültürel mirasın korunması sözleşmesi kapsamında değerlendirilerek, türbe yakınlarındaki mermer ocağının çalışmasının engellenmesini istedi.

Akdeniz GÜNCEL: Başbakan Kılıçdaroğlu ve Akaydın'a yüklendi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bu ülkede kuru fasulye sadece ve sadece CHP dönemlerinde millet için hayal olmuştur. Bu ülkede bisküvi sadece ve sadece MHP iktidar olduğu dönemde çocuklar için hayal olmuştur dedi.

Akdeniz MANޞET: Dürüst ol hoca

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya mitinginde, herkes gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın da nasibini aldı. Başbakan Seçim vaatlerini tutmayan Akaydın'ı dürüstlüğe davet etti.

Akdeniz'DE YENİ YÜZYIL: Konyaaltı'ndan koku geliyor

Konyaaltı Belediyesi çöp toplama ihalesni 608 bin liraya kazanan Necimbey İnşaat Temizlik firması 1 Mayıs'tan itibaren bölgeyi temizlemeye başladı ancak çıkan iddialar firmanın şartnamede geçen 158 personel ve 37 araçla ve belirtilen araç genişliğinde bu işi gerçekleştirmediği yönünde oldu.

Antalya: Antalya'ya küsmedim

Kepez'de halka hitap eden Başbakan Erdoğan, Antalya'ya küsmediğini söyledi. Erdoğan, bu samimiyetlerinin bir göstergesi olarak 8. 5 yıldır Antalya'ya hizmette kusur etmediklerini, kentin her sorununa samimiyetle koştuklarını kaydetti.

Antalya KÖRFEZ: Hoca ile başladı, Hoca ile bitirdi

Kepez'de dün halka seslenen AKP Genel Başkanı Erdoğan, konuşmasının büyük bölümünde CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın'a yüklendi. Erdoğan, Akaydın ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yalan vaatlerle halkı kandırdığını söyledi.

Antalya GÜNDEM: Antalya sallandı

Başbakan Erdoğan, konuşmasına, Sevgili Antalyalılar, sizleri, en kalbi duygularımla, hasretle, muhabbetle selamlıyorum. Buradan bir kez daha tüm Antalya'ya, Akseki'ye Aksu'ya, Alanya'ya, Demre'ye, Elmalı'ya, Finike'ye, Gazipaşa'ya, Gündoğmuş'a, İbradı'ya, Kaş'a, Kemer'e oralarda yaşayan tüm kardeşlerime selamlarımı, sevgilerimi yolluyorum. Denizin, güneşin olduğu kadar, tarihin, kültürün, medeniyetin şehri dünya kenti, Antalya'yı selamlıyorum diyerek başladı.

Antalya SON HABER: Hiçbir şehre küsmeyiz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mart seçimlerinin ardından 'Başbakan Antalya'ya küsecek' dediler. Biz bu ülkede hiç bir şehre küsmeyiz. Biz 780 bin kilometrekarenin partisiyiz. Biz 74 milyonun partisiyiz dedi.

EKSPRES: Gövde gösterisi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin mitinginde yaklaşık 55 bin kişiye hitap etti. Antalya tarihinin en coşkulu mitingi Erdoğan'a moral verdi.

GAZETE BİR: Tarihi miting

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya mitingi adeta bir gövde gösterisine dönüştü, Antalya tarihinin en yüksek katılımlı mitingi gerçekleşti

HİLAL: Saadet liderini ağırlayacak

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Hasan Güldal, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın, 22 Mayıs Pazar günü saat 17: 00'da eski lunapark karşısı, Haşim İşcan Kültür Merkezi batısındaki alanda halka hitap edeceğini ifade etti.

HÜRSES: Hedef Hoca

Başbakan Erdoğan, Antalya'da, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı ağır sözlerle eleştirdi. Erdoğan, Akaydın için, 'Yalancı', 'Ayrımcı', 'Ayrılıkçı' dedi.

İLERİ: Antalya'ya küsmedim

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan: Bu ülkede kuru fasulye, sadece ve sadece CHP dönemlerinde millet için hayal olmuştur. Bu ülkede bisküvi sadece ve sadece MHP'nin iktidar olduğu dönemde çocuklar için hayal olmuştur dedi.

YENİ LİDER: Antalya'da Başbakan kasırgası esti

Başbakan Erdoğan Seçim kampanyası çerçevesinde Uşak'ın ardından geldiği Antalya'da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Başbakan Antalyalılardan

Yetti gari demelerini isteyerek Akaydın'ın Menderes Türel döneminde yaptığı bir çok yatırımı iptal ettiğini belirtti. Erdoğan, Bunların bu ülkede dikili ağacı olmaz dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a