banner244

Yılmaz: Antalya  en güvenli kenttir

Belçika Kuzey Brüksel Bölgesi Emniyet Müdürü David Yansenne ve beraberindeki heyet Antalya Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Yılmaz, Antalya'nın en güvenli kentlerden biri olduğunu söyledi

Milyonlarca turist ağırlıyoruz
Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, Antalya'nın Türkiye'nin en güvenli kentlerinden birisi olduğunu bildirdi. Antalya'ya her yıl 10 milyona yakın turistin geldiğini anlatan Yılmaz, kentte 2009 yılında 592 bin 000 Belçikalı turistin ağırlandığını anlattı.
Yılmaz, ''Sadece turizm ile değil, tarihi yapısı ve kültürlerin kaynaştığı bir yer olması ile de hem vatandaşlarımızın, hem de yabancı misafirlerimizin huzuru için çalışıyoruz'' dedi.

Kent Güvenliği Sistemi
Kuzey Brüksel Bölgesi Emniyet Müdürü David Yansenne de bu tür ziyaretlerin değişik polis teşkilatlarının kendilerini geliştirmelerine fayda sağladığını kaydetti. Türkiye ile Belçika arasındaki dostluk ilişkilerinin yanı sıra, mesleki anlamda da paylaşımların önemli olduğunu belirten Yansenne, özellikle Kent Güvenlik Yönetim Sisteminden çok etkilendiklerini bildirdi.
Ziyarette Ali Yılmaz, Heyet Başkanı David Yansenne'ye plaket verdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a