banner244

Yiyecek ve İçecek Fuarı ANFAޞ'ta

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım Aޞ (ANFAޞ) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı'nın bu yıl 16-19 ޞubat tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyledi

Fuara 415 firma katılıyor
Mustafa Çalık, Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği (TGYD) Eşbaşkanı Hamza Yalçın ve Kahve Yıldızları Organizatörü Murat Çakan ile birlikte Dedeman Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında fuar hakkında bilgi verdi. ANFAޞ Food Product 2011 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı'nın 16-19 ޞubat tarihleri arasında Antalya Expo Center'de düzenleneceğini belirten Mustafa Çalık, fuarda en yeni teknolojiler, uygulamalar ve ürünlerin yer alacağını kaydetti. Çalık, ''ANFAޞ Food Product 2011 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı 16 ޞubat'ta açılacak. 45 bin ziyaretçinin beklendiği fuara 415 firma katılacak '' dedi.

Barmenler yarışması
Lübnan, İtalya, Rusya, BAE, Katar, Bulgaristan, İsrail, Almanya, Ürdün, Avusturya, Gana, İngiltere, Mısır, Kuveyt, Azerbaycan, Suudi Arabistan'dan profesyonel ziyaretçilerin fuara geleceğini bildiren Çalık, ''ayrıca Irak'ın Kerkük ve Erbil şehirleri ticaret odalarından 40 kişilik heyet ile Suriye'nin başkenti ޞam'dan 16 kişilik heyet de fuara gelecek'' dedi. Türkiye Gastronomi Yöneticileri Derneği Eşbaşkanı Hamza Yalçın ise fuarda Türkiye Barmenler Yarışması'nın düzenleneceğine dikkati çekerek, ''yarışma fuar alanında özel olarak tasarlanan 500 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. 3. Türkiye Yaratıcı Barmenler Yarışmasında barmenler becerilerini, yaratıcılıklarını, yeteneklerini 4 gün boyunca ziyaretçilere sunacaktır. Türkiye genelinde 120'den fazla barmenin katılacağı yarışmada ilk üçe giren yarışmacılara çeşitli armağanlar verilecek'' diye konuştu.Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a