Reklam
Reklam

Hedef Avrupa

Antalyaspor’un Çek futbolcusu Ondrej Celustka hedeflerinin Avrupa kupalarında boy göstermek olduğunu söyledi

Hedef Avrupa

Antalyaspor’un Çek futbolcusu Ondrej Celustka hedeflerinin Avrupa kupalarında boy göstermek olduğunu söyledi

Hedef Avrupa
11 Temmuz 2019 - 14:28

Çalışmalar hız kazandı

Antalyaspor’un Erzurum kampı devam ediyor. Geçtiğimiz sezon iyi bir performans sergileyerek herkesin takdirini kazanan Akdeniz ekibinin yeni sezon çalışmaları hız kazandı. Korkmaz yönetiminde 2 saat süren antrenman koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık çalışmalarıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise kırmızıbeyazlı ekip topla çalışmalarını sürdürdü.

İHA’ya konuştu

Takımın deneyimli savunma oyuncusu OndrejCelustka İhlas Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, hedeflerinin Avrupa kupalarına gitmek olduğunu ifade ederek, “Kampa başladığımız ilk günden beri benim ve takım arkadaşlarımın gözünden Avrupa kupaları hedefi okunuyor. Hepimiz bu takımı Avrupa’ya götürmek için varımızı yoğumuzu koyarak sıkı çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Bülent hocaya övgü

Bir diğer hedeflerinin ise Türkiye Kupası olduğunu vurgulayan Celustka, “Türkiye Kupası'nda artık iyi bir başarı elde etmek istiyoruz. Yeni sezon hedeflerimizden birisi Türkiye Kupası'nda iyi bir yere gelmek. Geçtiğimiz sezon öncesinde bizim ne yapacağımıza nerelere geleceğimize kimse inanmıyordu. Tabi bu pastada en büyük pay takım arkadaşlarımdan ziyade Bülent hocamıza ait” ifadelerini kullandı.
İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum