banner153
banner230
banner203

Başkan Tütüncü denetim yaptı
Kepez Belediyesi, Yükseliş ve Zafer mahallelerinde, yıllarca boş bir şekilde duran arazilerde başlattığı park çalışmalarını büyük oranda tamamladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, iki parkı gezerek, bürokratlarından çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Park gezisi sırasında bölgede oturan vatandaşlar, yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti, 'Başkan ellerine sağlık. Parklar çok güzel oldu' sözleriyle dile getirdiler.

Yaşam kalitesi yükselecek
Zafer Mahallesi'nde, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacakları yeşil alanın bulunmadığını hatırlatan Tütüncü, Antkoop Siteleri'nin önündeki 20 dönümlük araziyi, alanda bulunan küçük bir parkla birleştirerek çok güzel bir yeşil alan haline getirdiklerini ifade etti. Başkan Hakan Tütüncü, 'Akşamları ışıl ışıl bir görüntünün olacağı bu park, yeşil bir alan olarak etrafındaki mahallelere katkı sağlayacak. Hem bölgede oturanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak, hem de sosyal yaşam kalitesini yükseltecek. Bu park Dokuma bölgesindeki mahallere hayırlı uğurlu olsun.' ifadesini kullandı.

Parkta neler olacak
Zafer Mahallesi'nde Antkoop Siteleri'nin önünde, toz çilesine ve görüntü kirliliğine neden olan 20 dönümlük alanda yapılan parkta, yürüyüş yolları, oturma alanları, açık hava spor aletleri, çocuk oyun grubu, küçük bir meydan ve kaykay pisti bulunuyor. Peyzaj çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte park hizmete girecek. Bu çerçevede alan içerisinde bulunan taksi durağının çevresi de güzelleştirildi. Yükseliş Mahallesi'nde, kamuoyunda sirk kurulan arazi olarak bilinen ve yıllardır boş duran 3 dönümlük arazi de başlatılan park çalışmaları da bitme aşamasına geldi. 3 dönümden oluşan parkta, futbol sahası, oturma alanları ve çocuk oyun grubu yer alacak.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a