banner153
banner230
banner203

Birlik içinde yaş günü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Okulu'nun Kasım ayı doğumlu 160 öğrencisi için düzenlediği yaş günü kutlamasına katıldı.

Kepez Belediye Spor Okulu'nun, öğrencileri için her ay düzenlediği geleneksel doğum günü kutlamaları Kepez Belediye Spor Salonu'nda devam ediyor. Başkan Tütüncü, kasım ayı doğumlu 160 öğrenciyi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Antalya'nın en büyük spor okulu olan Kepez Belediye Spor Okulu'nda eğitim gören öğrencilere her ay sonu yaş günü kutlaması düzenleniyor. Kepez Belediye Spor Okulu'na kayıtlı olan ve kasım ayı içerisinde doğan 160 öğrencinin yaş günü, Başkan Hakan Tütüncü ve ailelerin katılımıyla Kepez Belediye Spor Salonu'nda coşkuyla kutlandı.

160 öğrenci
Öğrencilerle birlikte doğum günü pastasını kesen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ayın sonunda o ay'da doğmuş olan çocukların yaş gününü hep birlikte kutladıklarını belirterek, böylelikle bir sevgi ortamı oluşturduklarını söyledi. Başkan Tütüncü, Kepez Belediye Spor Okulu'nun kasım ayı içerisinde doğmuş olan 160 öğrencisi için Kepez Belediye Spor Salonu'nda yaş günü kutlaması yaptıklarını söyledi.

Öğrencilere moral
Ailelerin de katıldığı yaş günü kutlaması ile öğrencilere hem derslerinde hem de spor eğitimlerinde moral olması için, böyle bir proje başlattıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, 'Yarınlarımızın teminatı olan çocuklar için ne yapsak azdır.' dedi. Kepez Belediyesi olarak yaptıkları projelerde, gençleri her zaman ön planda tuttuklarını dile getiren Tütüncü, yaş günü kasım ayına rastlayan 160 öğrenciyle birlikte hazırlanmış yaş günü pastasını kesti. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a