banner153
banner230
banner203

Her yöne ulaşım

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın talimatıyla Varsak'tan sadece Cumhuriyet Meydanı'na değil Antalya'nın her yerine toplu ulaşım kolaylaştı.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı'nın bilimsel veriler ışığında yapılan kent içi ulaşımda planlama çalışmaları sonuçlarını vermeye başladı. Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda bir günde farklı 25 tabela taşıyan çok sayıda toplu taşıma aracı Varsak'tan geçiyor.

ޞikayetler değerlendirildi
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın halkla buluşmaları kapsamında Varsak'ta düzenlediği toplantıda vatandaşların toplu ulaşımla ilgili gelen şikayetleri değerlendirildi. Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı, Varsak'taki tüm sitelerin toplu ulaşımdan yararlanması konusunu mercek altına alarak, bölgedeki denetimleri artırdı.

Varsak'ta depolama merkezi kuruldu
ޞehir içi ulaşımda daha önce Varsak Pazaryeri yanında bulunan toplu taşıma aktarım merkezine, Varsak Depolama Merkezi eklendi. Yeni depolama merkezi, toplu taşıma araçlarının ilk çıkış ve varış noktaları zamanlamasında büyük önem taşıyor. Varsak'tan sadece şehir merkezi ve hastanelere değil; Topallı, Gaziler, Aksu, Özgürlük Bulvar, Lara, Konyaltına Plajları ve Terminale tek araçla gidilebiliyor. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a